ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ AUTOMATYKI Sp. z o.o.
english polski

 

Witamy na naszej stronie...

 

zapraszamy do zapoznania się

z naszą ofertą siłowników elektrycznych

  

logo_UE_rgb_1.jpg

 

 

 Zapytania ofertowe

 

 

 

Zapytanie ofertowe

 •  FEPR_DS_UE_EFRR_kolor__jpeg.jpg 

  Wrocław 16.11.2018 r.

  WYBÓR OFERTY


  Informujemy, iż w wyniku przeprowadzenia procedury ofertowej (rozeznanie rynku) na zakup 16 kompletów uchwytów do obrabiania prętów i detali do tokarki CNC wzdłużnej HANWHA XD26II H z podajnikiem prętów IEMCA BOSS 338/32 wraz z bezpłatną dostawą, w ramach realizacji projektu dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, Działanie 1.5.A, za najkorzystniejszą została uznana oferta złożona przez firmę OPTIMA TOOLS Sp. z o.o. Sp.K.
   
   
  Prezes 
  Mariusz Szymański
   

   

 •  FEPR_DS_UE_EFRR_kolor__jpeg.jpg 

  Wrocław 15.11.2018 r.  WYBÓR OFERTY


  Informujemy, iż w wyniku przeprowadzenia procedury ofertowej (rozeznanie rynku) na zakup  kompletu narzędzi do tokarki CNC wzdłużnej wraz z bezpłatną dostawą, w ramach realizacji projektu dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, Działanie 1.5.A, za najkorzystniejszą została uznana oferta złożona przez firmę SANDVIK POLSKA Sp. z o.o.

 • FEPR_DS_UE_EFRR_kolor__jpeg.jpg 

   Wrocław 07.05.2018 r.

  WYBÓR OFERTY
   
   
  Informujemy, iż w wyniku przeprowadzenia procedury ofertowej na zakup tokarki CNC wzdłużnej z podajnikiem prętów wraz z bezpłatną dostawą rozładunkiem oraz posadowieniem, instalacją i uruchomieniem środka trwałego, w ramach realizacji projektu dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, Działanie 1.5.A, za najkorzystniejszą została uznana oferta złożona przez firmę MACHINE TOOLS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
 • FEPR_DS_UE_EFRR_kolor__jpeg.jpg 

  Wrocław 27.02.2017 r.

     

  WYBÓR OFERTY

    Informujemy, iż w wyniku przeprowadzenia procedury ofertowej na zakup stanowiska do badania modułów liniowych wraz z bezpłatną dostawą i uruchomieniem środka trwałego, w ramach realizacji projektu dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, Działanie 1.5.A, za najkorzystniejszą została uznana oferta złożona przez firmę KOLARZOWSKI HYDRAULIKA SIŁOWA, PNEUMATYKA, STEROWANIE z Wrocławia.

 • FEPR_DS_UE_EFRR_kolor__jpeg.jpg 

  Wrocław 22.02.2017 r.
   
    

  WYBÓR OFERTY

    
  Informujemy, iż w wyniku przeprowadzenia procedury ofertowej na zakup klimatyzacji wraz bezpłatną dostawą montażem i uruchomieniem, w ramach realizacji projektu dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, Działanie 1.5.A, za najkorzystniejszą została uznana oferta złożona przez firmę VACUUM Inżynieria Chłodnicza s.c.
poprzednia
| 1 | 2 |
następna